Про компанію

Ми забезпечуємо клієнтів високоякісною продукцією та надаємо ефективні послуги вже більше 10 років. Саме тому ми прагнемо поділитися досвідом та знаннями з нашими клієнтами, щоб разом досягти найвищих результатів. Із року в рік кількість наших постійних клієнтів зростає, тому що ми завжди намагаємося удосконалювати свою діяльність, прагнучи стати кращими партнерами.

Агроорганік

Наше партнерство - це стабільність, надійність та оперативне вирішення проблем, які необхідні сільськогосподарським підприємствам на всіх етапах їх розвитку.

Наша місія:

Ми з високою відповідальністю ставимося до своєї роботи та невтомно прагнемо стати більш ефективною компанією, щоб наші клієнти отримували максимальні результати в сільськогосподарському виробництві. Компанією керує команда професіоналів із багаторічним досвідом роботи в агросфері, що дозволяє разом зі своїми партнерами та клієнтами досягти найвищих показників в українському агробізнесі.

Компанія з великим досвідом:

Ми забезпечуємо клієнтів високоякісною продукцією та надаємо ефективні послуги вже більше 10 років. Саме тому ми прагнемо поділитися досвідом та знаннями з нашими клієнтами, щоб разом досягти найвищих результатів. Із року в рік кількість наших постійних клієнтів зростає, тому що ми завжди намагаємося удосконалювати свою діяльність, прагнучи стати кращими партнерами.

agroorganic

Що ми пропонуємо?

Купити насіння оптом і вроздріб

У нас ви можете купити насіння зернових, технічних, зернобобових і кормових культур, портфоліо яких для Вас підбрали фахівці ЕРІДОН, а їх селекцією займалися компанії світового масштабу. Крім найбільш поширених культур, ми пропонуємо до продажу інноваційні нішеві види насіння, а також кормові трави для власників ферм.

Купити добрива

У 95% випадків, сільськогосподарські культури потребують індивідуальну програму захисту та підживлення в залежності від географічних та погодних особливостей кожного окремого сезону агровиробництва. ЕРІДОН продає основні мінеральні добрива, спеціальні та мікродобрива, біостимулятори для створення і забезпечення ефективної, економіно обґрунтованої системи живлення, що ідеально підійде вашим посівам.

Придбати засоби для захисту рослин

Існує безліч непередбачених факторів, які можуть негативно вплинути на врожайність. Щоб максимально убезпечити врожай, необхідно використовувати тільки ті препарати, які отримали сертифікат якості. Наше завдання – домогтися того, щоб такі засоби захисту рослин можна було легко купити в Україні. У нас ви знайдете засоби захисту рослин від виробників, які мають найбільшу довіру у світі та розроблені для знищення всіх видів шкідників і хвороб, а також запобігання їх появі.

Отримати інформаційну підтримку

Ми вивчаємо сучасні методи ведення сільського господарства, навчаючи їм наших клієнтів в рамках польових семінарів та індивідуальних консультацій. Також, ми пропонуємо до ваших послуг мобільні лабораторії ЕРІДОН для листової діагностики ваших рослин і точного визначення їх потреб у елементах живлення.

Знайти вигідні фінансові рішення

Виробництво якісної продукції вимагає витрат, тому ми готові надати відчутну підтримку сільгосппідприємствам будь-яких типів і розмірів. Проблеми фінансування не повинні стояти на шляху успішного розвитку аграрної індустрії України. І компанія ЕРІДОН готова запропонувати рішення. Ми надаємо нашим клієнтам шість фінансових інструментів на вибір. Таким чином, кожен клієнт є вільним обирати саме ту пропозицію, яка буде найзручнішою та найвигіднішою для його бізнесу.

Наші переваги!

Гарантія якості

Ми пропонуємо оригінальну продукцію світових виробників та гарантуємо відмінну якість посівного матеріалу, добрив та ЗЗР

Вигідні умови

Ми завжди готові йти назустріч клієнтам, пропонуючи фінансові інструменти для здійснення взаємовигідних угод

Оптимальна ціна

Ми завжди володіємо ситуацією на ринку, тому пропонуємо тільки виважену та оптимальну вартість на нашу продукцію

Індивідуальний підхід

Професіоналізм нашої команди дозволяє здійснювати супровід клієнта на кожному етапі сільськогосподарської діяльності