Насіння

Продаж сертифікованого насіння

Корисна інформація

Продаж сертифікованого насіння
Чому варто купити насіння в Агро-органік
Компанія Агро-органік працює на українському агроринку з 2006 року. За цей період нам вдалося стати 3-м за розмірами дистриб’ютором необхідних ресурсів для сільського господарства, серед яких сертифіковане насіння різних польових культур.

Наш насіннєвий асортимент складається з високоякісного посівного матеріалу соняшнику, кукурудзи, ріпаку, буряків, сої, пшениці, ячменю, сорго, гороху та жита. Ми пропонуємо тільки перевірені та ефективні рішення для агробізнесу, які стануть запорукою максимального результату.

Посівний матеріал, який можна замовити у нашому онлайн-магазині лише сертифікований. Наші спеціалісти ретельно та досконало перевіряють кожну насіннєву партію, аналізують показники схожості, чистоти й однорідності, обов’язково визначають стійкість до збудників. Тому наше насіння відповідає встановленим державним та міжнародним стандартам.

Переваги для наших клієнтів
Агро-органік цінує кожного клієнта, тому постійно намагається вдосконалювати свою діяльність. Замовивши товар у нас, ви отримаєте такі переваги:
  • сертифіковане, якісне насіння;
  • перевірені партії на домішки;
  • відсутність дефектів;
  • однакова форма;
  • стійкий матеріал до захворювань та шкідників;
  • пристосований до будь-яких умов вирощування;
  • ціна на посівний матеріал – одна з найкращих ринкових пропозицій.
Щоб удосконалити обслуговування, наша команда створила унікальний інтернет-магазин. Тепер ви можете обрати необхідний товар зручно та швидко. Агро-органік потурбувався, щоб ціна на насіння в Україні була однією з найвигідніших, яку пропонують на ринку. Тепер обирайте тільки перспективні для вас пропозиції.